Gizlilik Sözleşmesi

paulmark.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, paulmark.com.tr  müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla bazı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. paulmark.com.tr’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "Mail listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümde "Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekildepaulmark.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin paulmark.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır,paulmark.com.tr'ye dilediğiniz an paulmark@paulmark.com.tr adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Bize aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Atatürk Bulvarı NO: 113  Bakanlıklar 

KIZILAY/ANKARA

Telefon: +90 312 417 44 44 dahili no :155

E-Posta:paulmark@paulmark.com.tr

  • Yeni Üyelik

  • Üyelik koşullarını okudum, onaylıyorum.
  • Devam >
  • Yeni Üyelik

  • Erkek Kadın
  • Tamam >